Onze salesafdeling

Contactpersoon voor alle vragen en zaken van de klanten

Onze salesafdeling is niet alleen bezig met het verkopen van producten – zij blinken uit vanwege hun advies, hulp en omdat zij altijd beschikbaar zijn. In totaal 10 medewerkers met branche-ervaring zien zichzelf niet alleen als buitendienstmedewerker of verkoper, maar eerder als adviseur en contactpersoon in geval van problemen.

Voor ons bij Autoteile Post AG betekent een allesomvattende klantenservice meer dan alleen maar pure verkoop. Dankzij onze jarenlange ervaring in de automobielindustrie kennen wij de markt, onze klanten en hun behoeften zeer goed. Ons doel is om onze klanten zo te ondersteunen met onze knowhow en onze inzet, zodat zij zich uitsluitend op de werkzaamheden in hun garage kunnen concentreren. De ervaring leert dat de dagelijkse gang van zaken van onze klanten niet te voorspellen is en dat er vaak snel oplossingen moeten worden gevonden.

Snel en flexibel

De structuur in onze salesafdeling is verdeeld in verschillende regio’s in Duitsland, Oostenrijk en Nederland. Hierdoor kunnen wij de hoogst mogelijke dekking en beschikbaarheid van deskundige contactpersonen garanderen, zodat wij snel en flexibel kunnen reageren op individuele wensen of aanvragen.

Advies en service – De klant staat bij ons altijd centraal

Of het nu gaat om een groot, direct beschikbaar assortiment of om de knowhow van onze adviseurs – de klant staat altijd centraal. Klantgerichtheid, service en kwaliteit zijn belangrijk voor ons.

 

Onze klantenadviseurs staan voor u klaar:

  • informatie over de beschikbaarheid van artikelen
  • hulp bij het identificeren van de benodigde reserveonderdelen
  • tips en aanbevelingen voor de installatie (technische ondersteuning)
  • alternatieve artikelen uit ons meerwaardeprogramma
  • advies over efficiënte besteltrajecten, voorraadbeheer en kostenoptimalisatie
  • branche-informatie en nog veel meer

Uw contactpersonen in de salesafdeling

Dirk Otto

Head of sales

+49 2161 9957-27

otto@autoteile-post.de

Thomas Heisters

Citroën / Peugeot / Fiat / Alfa Romeo / Lancia

Gebied: Thüringen, Baden-Württemberg, Bayern

+49 2161 9957-26

heisters@autoteile-post.de

Michael Juhr

Citroën / Peugeot / Fiat / Alfa Romeo / Lancia

Gebied: Nordrhein-Westfalen, Hessen, Rheinland-Pfalz, Saarland

+49 2161 9957-24

juhr@autoteile-post.de

Dirk Lemmen

Renault / Dacia / Seat / VAG

Gebied: Nordrhein-Westfalen, Hessen, Rheinland-Pfalz, Saarland

+49 2161 9957-772

lemmen@autoteile-post.de

Holger Mauer

Citroën / Peugeot / Fiat / Alfa Romeo / Lancia

Gebied: Schleswig-Holstein, Hamburg, Bremen, Niedersachsen, Sachsen-Anhalt, Sachsen, Mecklenburg-Vorpommern, Berlin, Brandenburg

+49 2161 9957-774

mauer@autoteile-post.de

Dennis Sieberichs

Citroën / Peugeot / Renault / Dacia / Fiat / Alfa Romeo / Lancia / Seat / VAG

Gebied: Nordrhein-Westfalen (Tour)

+49 2161 9957-8020

sieberichs@autoteile-post.de

Hans-Peter Wolf

Renault / Dacia / Seat / VAG

Gebied: Schleswig-Holstein, Hamburg, Bremen, Niedersachsen, Sachsen-Anhalt, Sachsen, Mecklenburg-Vorpommern, Berlin, Brandenburg

+49 2161 9957-22

wolf@autoteile-post.de

Marco Zester

Renault / Dacia / Seat / VAG

Gebied: Thüringen, Baden-Württemberg, Bayern

+49 2161 9957-28

zester@autoteile-post.de

Michael Klumpen

Citroën / Peugeot / Renault / Dacia / Fiat / Alfa Romeo / Lancia / Seat / VAG

Gebied: Austria

+49 2161 9957-23

klumpen@autoteile-post.de

Hans Halaydenko

Citroën / Peugeot / Renault / Dacia / Fiat / Alfa Romeo / Lancia / Seat / VAG

Gebied: Nederland (Benelux)

+31 6121 27125

halaydenko@autoteile-post.de

Call back aanvragen

Hebt u vragen over onze diensten?

Twijfel niet ons te benaderen - wij nemen dan contact met u op
Call back aanvragen

overige onderwerpen